Каталог
Інформація

Kafik Parts - інтернет-магазин запчастин для вантажних автомобілів.

Ми є дистриб'юторами компанії PAI Industries, Inc. (США) з 2008 року.

Ми реалізуємо запчастини оригінального виробництва компанії MACK® (E6, E7 , E8), VOLVO (MP7, MP8, DXI 12, DXI 13) а також їх аналогів виробництва провідних компаній США і Європи.

RENAULT MAGNUM AE (390, 430, 470), RENAULT MAGNUM E-TECH (400, 440, 480), PREMIUM, MAGNUM DXI.

Основний асортимент запчастин неоригінального виробництва моторної групи для двигунів Mack, представлений найбільшою компанією, на північноамериканському континенті -PAI Industries, Inc.

Ми настійно рекомендуємо преобретать запчастини тільки у продавців мають сертифікат уповноваженого партнера. Це позбавить Вас від помилкових покупок, підробок, втрати часу і коштів.

  Весь представлений асортимент запчастин, як правило завжди имeeт в наявності і реалізується зі свого складу в м.Рівне.

PAI Industries виробляє і поставляє якісні запчастини, для ремонту двигунів і вузлів проізволітелей MACK ®, VOLVO, DD®, Cummins ®, Фуллер ®, Eaton ®, Rockwell ®, Dana ®, Caterpillar, Detroit, International.

Номенклатура поставляються нашою компанією запчастин Pai Industries включає в себе наступні основні деталі: колінчаті вали, вкладиші корінні і шатунні, шатуни, поршні, поршневі пальці, кільця поршневі, клапани впускні і випускні, форсунки, сідла клапанів, пружини, гільзи, втулки, прокладки та ущільнення, сальники, головки блоку, насоси паливні, насоси водяні, ремені генератора, ремені вентилятора, електрообладнання та ін.

Купуючи у нас запчастини Pai Industries для двигунів, ви зможете продовжити термін служби Вашого автомобіля. Ми працюємо з усіма регіонами України та країнами ближнього зарубіжжя (Росія, Білорусь, Казахстан, Литва та ін.).

Підбір запасних частин PAI Ind. здійснюють наші менеджери за оригінальними каталогами PAI Ind. відповідно до номером деталі. Якщо у Вас немає каталожного номера деталі, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Деталі за тел. +38 (050) - 930-22-09

або за адресою: Рівненська область, м Рівне, вул. Богоявленська, 15